Shawn “Clown” Crahan (Slipknot) tłumaczy, dlaczego Slipknot odmówił grania obok Foo Fighters

0

Muzycy jakiś czas temu odmówili grania na festiwalach obok Foo Fighters. Skąd taka reakcja? Tłumaczył to, w wywiadzie z Pollstar, perkusista grupy:

Zapytałem siebie, czy Slipknot chce grać obok Foo Fighters? Odpowiedź brzmi – nie, ponieważ moje dzieci nie chciałyby tego. Gdybyśmy zagrali z nimi, pozyskalibyśmy nowych fanów. Zgadzam się z tym i uwielbiam to. Jednak obawiam się o te dzieciaki, które z tego powodu nie przyszłyby na nasz koncert. O takie, które chcą wiedzieć, czemu nie gramy z Nine Inch Nails. One mówią nam, czego chcą. Tak więc nie staramy się wymyślić sposobów na pozyskanie nowych fanów. Nie potrzebujemy ich. Potrzebujemy te dzieciaki, które czują niepokój, których rodzice się rozwodzą, które mają problemy. To oni są nam niezbędni. Im dedykowany jest Knotfest.

Udostępnij to

O autorze

Muzyka od zawsze była niezwykle ważną częścią mojego życia. Kiedy poznałam jej rockowo-metalowy świat, kompletnie przepadłam. Mój gust jest dość zróżnicowany, ale to jednak ten rodzaj muzyki gra mi w duszy i płynie w moich żyłach.