Sepultura: Zapis dokumentalny koncertu w Moskwie

0

Rosyjski magazyn Classic Rock udostępnił niedawno 18-minutowy film dokumentalny prezentujący urywki koncertu przeplatane wywiadem z gitarzystą zespołu Andreasem Kisserem. Występ odbył się 13 marca 2015 roku w klubie Volta w Moskwie. Całość w reżyserii Inna Forda do obejrzenia poniżej.

Pamiętajcie, że już 5 czerwca ukaże się wyjątkowy vinyl upamiętniający 30 lecie zespołu, o którym wspominaliśmy już we wcześniejszym artykule. Ekipa niebawem ruszy także w trasę koncertową po Ameryce Północnej, którą rozpocznie występem w Phoenix 10 maja, a zakończy 14 czerwca koncertem w Grand Junction, Kolorado. Sepultura zagra również na festiwalu Rock In Rio USA, który odbędzie się już 9 maja w Las Vegas.

Najnowszy album zespołu zatytułowany “The Mediator Between Head and Hands Must Be the Heart” sprzedał się w 1800 egzemplarzach w Stanach Zjednoczonych w pierwszym tygodniu po premierze. Płyta ukazała się 29 października 2013 roku z wytwórni Nuclear Blast Records.

Udostępnij to

O autorze

Son Goku

Z zawodu kucharz, z zamiłowania muzyk, gitarzysta, kompozytor...Tą wspaniałą muzyką zaraziłem się od wujka, który całymi dniami puszczał mi Rammstain'a. Przez całe życie idę z przekonaniem, że wszystko jest możliwe! oraz, że "Za­bija­nie dla po­koju jest jak piep­rze­nie się dla cno­ty."..- S. King