Scorpions: pierwsze wspomnienie

0

Lata mijają, a muzyka Scorpions jest nadal aktualna. Dla jednych to tylko porządne gitarowe granie, dla drugich – klasyka rocka, a dla jeszcze innych – to coś więcej: wspomnienia, które nigdy nie przeminą! A jakie jest Twoje pierwsze wspomnienie z muzyką niemieckiej legendy?

– Dyskoteki szkolne, to jedno z moim pierwszych wspomnień z muzyką Scorpions. Zgrywaliśmy z radia różnego rodzaju utwory na kasety i potem każdy miał swoją składankę przebojów, puszczaliśmy je i tańczyliśmy przy balladach Scorpions – wspomina Tomasz Kasprzyk, dziennikarz muzyczny.

– Pierwsze emocje jakie towarzyszą mi z muzyką Scorpions, które pamiętam to czasy mojego dzieciństwa, kiedy w radiu leciała bardzo wartościowa muzyka, czyli największe ballady Scorpions. To są klasyki, na których wychowało się kilka pokoleń, te piosenki wszyscy kochają niezależnie od wieku – dodaje Arek Kłusowski, artysta młodego pokolenia.

 

Giganci rocka czyli Scorpions zagrają ponownie w Polsce i to dwukrotnie! Pierwszy z koncertów odbędzie się 21 lipca w Arenie Gliwice, drugi natomiast, 23 lipca w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot. Wejściówki można nabywać poprzez stronę: prestigemjm.com
Na koncert w Arenie Gliwice zaprasza Miasto Gliwice.

Udostępnij to

O autorze

Avatar

"Ludzie myślą, że nigdy nie dorosnę. Ale nie mam wyjścia. Nie mam już 21 lat."