Polecamy: Black Label Society ponownie w Polsce

6

Black Label Society ponownie odwiedzi Polskę! Po fenomenalnym, wyprzedanym koncercie zespołu, jaki odbył się w warszawskiej Stodole 9 marca, Black Label Society zdecydował się na jeszcze jeden występ w naszym kraju, który odbędzie się już 28 czerwca, w krakowskim klubie Studio.

Zakk Wylde i jego formacja mają już na koncie blisko 2 mln sprzedanych płyt na całym świecie. Sam Wylde uważany jest za fenomenalnego gitarzystę i zarazem jednego z najlepszych specjalistów w swoim fachu.

Zakk swoją karierę rozpoczął w wieku 19 lat, kiedy w 1986 roku dołączył jako gitarzysta do Ozzy’ego Osbourne’a. Wkrótce okazało się, że nie tylko znakomicie radzi sobie z gitarą, ale także i z komponowaniem nowych utworów. Współpracował z Osbournem m.in.. przy płytach “No Rest For The Wicked”, “No More Tears” czy “Ozzmosis”. Artysta wydał także jeden krążek z projektem Pride & Glory, album solowy, a przede wszystkim – nagrywa płyty z grupą Black Label Society.

Zespół zadebiutował krążkiem “Sonic Brew”, który swoją premierę miał w 1999 r., do tej pory ukazało się 8 studyjnych płyt Black Label Society, z czego ostatnia – “Order Of The Black”, wydana została w sierpniu, zeszłego roku. Sam Zakk Wylde zapewniał, że jest to “najcięższy i najseksowniejszy” materiał w historii grupy.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=Ii1A76xFj4Q&hd=1

Album nagrany został w składzie: Will Hunt (dr), John DeServio (b), Nick Catanese (g) oraz naturalnie sam mistrz ceremonii – Zakk Wylde. I właśnie w takim składzie, we wrześniu grupa wyruszyła promować swój najnowszy krążek najpierw w Stanach, a następnie formacja przeniosła się na Stary Kontynent. A już 28 czerwca grupa ponownie zaprezentuje się polskiej publiczności! Formacja dotychczas dwukrotnie gościła w naszym kraju, w czerwcu 2005 r., zespół dał niezapomniane show w warszawskiej Stodole, a w marcu tego roku, powtórnie pojawił się w Warszawie, gdzie zagrał wyprzedany koncert w tym samym klubie. I tym razem na pewno nie zabraknie ani emocji, ani dobrego gitarowego grania, zapraszamy!

 

BLACK LABEL SOCIETY

28.06.11 – Kraków, Studio, godz. 20.00

Wejście od godz. 19.00, bilety: 100zł (120zł w dniu koncertu)

Udostępnij to

O autorze

Didymos

Fan Metalliki mniej więcej od czasów Loada, przegapiłem koncert w Warszawie w 1999, ale nie popełniłem już tego błędu w Chorzowie 2004 i 2008. Dodatkowo widziałem zespół w Berlinie (2008), Lipsku (2009), Oslo, Rydze, Tallinnie, Wilnie, Budapeszcie, Warszawie (2010) , Gelsenkirchen (2011), Pradze, Warszawie (2012), Pradze, Wiedniu i Warszawie (2014). Uff!