Nowy kawałek Vadera ‘Parabellum’ dostępny do odsłuchu

0

”The Empire” to już czternasty krążek naszego rodzimego Vadera! Album ma zostać wydany 4 listopada za pośrednictwem Nuclear Blast, tymczasem chłopaki już teraz udostępnili do odsłuchu nowy kawałek ‘Parabellum’! Warto wspomnieć, że miesiąc temu zostało opublikowane wideo także do innego utworu, ‘Prayer To The God Of War’.

Za produkcję, miks oraz mastering ponownie odpowiadają bracia Wiesławscy, całość została nagrana w Hertz Studios w Białymstoku. Okładka płyty została natomiast zaprojektowana przez Joe Petagno, pracującego uprzednio z takimi artystami jak Motörhead, czy Led Zeppelin.

Grupa będzie promowała materiał podczas nadchodzącej trasy koncertowej “Imperium Polonae”, która rozpocznie się już 22 listopada w Poznaniu!

01. Angels Of Steel
02. Tempest
03. Prayer To The God Of War
04. Iron Reign
05. No Gravity
06. Genocidius
07. The Army-Geddon
08. Feel My Pain
09. Parabellum
10. Send Me Back To Hell

Vader_Okładka

Udostępnij to

O autorze

Dawid Marzęcki

Miłośnik wszelakich form metalu i jego pochodnych. Ze szczególnym naciskiem na to drugie, ponieważ poza lubianym przeze mnie blackiem, czy deathem zakochany jestem w wielu eksperymentalnych brzmieniach. Moje uznanie znajdują takie nurty jak stary, surowy industrial, djent w wykonaniu Meshuggah, a nawet odrobina elektroniki. Serwis pozwala mi zgłębiać wiedzę muzyczną i dzielić się nią z innymi.