Nergal pracuje nad solowym materiałem i nie planuje na razie nowej płyty Behemotha

0

W świeżym wywiadzie dla Broward Palm Beach New Times lider Behemotha, Adam “Nergal” Darski, zdradził, że pracuje właśnie nad swoim solowym projektem. Wokalista i gitarzysta mówił:

Ta muzyka jest bardzo okrojona i prosta. To bardzo prymitywny, oparty na akustycznym graniu materiał. Tworzę cały czas. Zawsze robię rzeczy na boku, niektóre z nich nie są jednak odpowiednie dla Behemotha. Mam kilka innych projektów, które ujrzą może w końcu światło dzienne. Albo nie. Nie ma nic pewnego! (śmiech)

Nergal potwierdził również, że Behemoth nie planuje w najbliższym czasie wejść do studia w celu nagrania następcy ,,The Satanist” z 2014 roku:

Jak we wszystkim, uważam, że przyszłość jest dobra, jeśli posiada dreszczyk emocji i… różne opcje. Nie wybiegam w przyszłość dalej niż do najbliższych cyklów koncertowych. Zamierzamy zaskoczyć ludzi niesamowitymi projektami w nadchodzących miesiącach, ale, będąc szczerym, nie ma nowej płyty w zasięgu wzroku. Nie wiem nawet kiedy i gdzie zaczniemy nad nią pracować – to ostatnie miejsce na liście moich priorytetów.

Cały wywiad przeczytacie pod tym linkiem.

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

Headbang motherfucker.