MYSTIC FESTIVAL: Tańsze bilety tylko do 16 grudnia

0

Z dumą informujemy, że Mystic Festival otrzymał oficjalną nominację do nagrody European Festival Award w kategorii Najlepszy Nowy Festiwal. Przypominamy również, że tańsze bilety na przyszłoroczną edycję – w puli Early Bird – można kupić tylko do poniedziałku, 16 grudnia.

European Festival Awards to najważniejsze nagrody branżowe na kontynencie, wśród nominowanych w innych kategoriach można znaleźć tylko najlepszych z najlepszych, w tym Wacken czy Hellfest. Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy zaliczeni do tak znakomitego grona już po pierwszej edycji odrodzonego Mystic Festival – i szykujemy kolejną, jeszcze lepszą. Wręczenie nagród będzie miało miejsce 15 stycznia w holenderskim Groningen. Trzymajcie kciuki!

Przypominamy: jeszcze tylko do 16 grudnia (poniedziałek) można kupić tańsze bilety na Mystic Festival 2020 z puli Early Bird – w cenie 259 zł za bilet jednodniowy. Od 17 grudnia za bilet na wybrany dzień trzeba będzie zapłacić 279 zł.
Karnet na cały festiwal dziś jeszcze kosztuje 459 zł i nie warto czekać z kupnem, bo od wtorku (17.12) cena wzrośnie do 479 zł.

Znacie już prawie cały skład festiwalu, który zaprezentuje wszystkie odcienie muzyki metalowej i okolic. Od żelaznej klasyki Judas Priest i baśniowych światów Nightwish, przez mroczne zaklęcia Mercyful Fate, niszczącą potęgę Gojira i kosmiczną jazdę Devina Townsenda po zaklęcia Heilung. W ciągu dwóch dni na trzech scenach zaprezentuje się 30 znakomitych wykonawców. Mystic Festival 2020 odbędzie się 10 i 11 czerwca na terenie Muzeum Lotnictwa w Krakowie i po raz pierwszy przybierze formę imprezy open air. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej oraz obserwowania nas w social mediach. Kolejne ogłoszenie niebawem.

DZIEŃ PIERWSZY (10 czerwca 2020):
Judas Priest
Mercyful Fate
Heilung
Devin Townsend
Mgła
Katatonia
Amorphis
Obituary “Slowly We Rot”
Alien Weaponry
Infected Rain
Motanka
Baest

DZIEŃ DRUGI (11 CZERWCA 2020):
Nightwish
Gojira
Accept
The Hu
Sepultura
Beast in Black
Vader “De Profundis”
Witchcraft
Oranssi Pazuzu
Black River
Truchło Strzygi
Hentai Corporation

Ceny karnetów dwudniowych i daty zmian:
Blind Bird – 419 zł do 18 września lub do wyczerpania puli
Early Bird – 459 zł do 16 grudnia lub do wyczerpania puli
Regular Sale – 479 zł do 15 maja lub do wyczerpania puli
Last Minute Sale – 499 zł do 9 czerwca

Bilety jednodniowe:
259 zł – w puli Early Bird (do 16 grudnia lub do wyczerpania puli)
279 zł – w puli Regular Sale (do 15 maja lub do wyczerpania puli)
299 zł – w puli Last Minute Sale (do 9 czerwca)
319 zł – podczas trwania festiwalu

Organizatorem MYSTIC FESTIVAL jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!