MYSTIC FESTIVAL 2020: Startuje sprzedaż karnetów Early Bird

0

Wystartowała sprzedaż dwudniowych karnetów Early Bird na przyszłoroczną edycję MYSTIC FESTIVAL. Można je zakupić w cenie 459 zł. Będą one dostępne w sprzedaży do 16 grudnia lub do wyczerpania puli.

Dodatkowo karnety typu Early Bird można nabyć w wyjątkowym zestawie z oficjalną koszulką MYSTIC FESTIVAL 2020! Cena zestawu wynosi 509 zł (cena karnetu + 50 zł). Oferta ważna do wyczerpania puli.

Przygotujcie się też na kolejne informacje o programie festiwalu. Do ogłoszonego kilka dni temu Judas Priest już 23 września dołączą kolejne zespoły.

MYSTIC FESTIVAL 2020 odbędzie się w dniach 10 i 11 czerwca przyszłego roku na terenie krakowskiego Muzeum Lotnictwa i po raz pierwszy przybierze formę imprezy open air. Na trzech festiwalowych scenach wystąpi łącznie aż 30 artystów. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej oraz obserwowania nas w social mediach!

Ceny karnetów i daty zmian:
Blind Bird – 419 zł do 18 września lub do wyczerpania puli WYPRZEDANE!
Early Bird – 459 zł do 16 grudnia lub do wyczerpania puli
Regular Sale – 479 zł do 15 maja lub do wyczerpania puli
Last Minute Sale – 499 zł do 9 czerwca

Organizatorem MYSTIC FESTIVAL jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!