Metal Mind: Już w czerwcu ukaże się reedycja czwartej płyty Artillery – “B.A.C.K.”

0

Miłośnicy soczystego thrash metalu spod znaku duńskiego Artillery mają szansę uzupełnić swoją kolekcję, bowiem już 8. czerwca nakładem Metal Mind Productions ukaże się wznowienie ich czwartego krążka – “B.A.C.K”. Jest on następcą legendarnego “By Inheritance”, a zarazem albumem, który doprowadził do rozpadu kapeli (muzycy wznowili działalność dopiero w 2007 roku). Reedycja będzie sprzedawana w digipacku, a jako bonus zostały na nim zamieszczone aż 4 dodatkowe utwory!

Artillery to jeden z pionierów thrash metalu w Europie, a ich wkład w rozwój gatunku jest nieoceniony. Dzięki nagraniom demo stali się rozpoznawali na świecie na długo przed premierą debiutanckiego krążka. Płyty „Fear of Tomorrow”, „Terror Squad” i „By Inheritance” na trwałe zapisały się w kanonie thrash metalu. „B.A.C.K.” to czwarta studyjna płyta Duńczyków. Nagrana została w 1999 roku, a za produkcję odpowiadali Bo Lund i Artillery. Miks przygotowany został przez Andy’ego Sneapa (Exodus, Opeth, Judas Priest).

 • 1. Cybermind
  2. How Do You Feel
  3. Out Of The Trash
  4. Final Show
  5. Www
  6. Violent Breed
  7. Theatrical Exposure
  8. B.A.C.K.
  9. The Cure
  10. Paparazzi

  Utwory bonusowe:
  11. Fly
  12. Jester
  13. Cybermind (Rough Mix)
  14. Cybermind (Live In Copenhagen 2008)

Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.