Tribulation i Gaahls Wyrd ogłaszają europejską trasę koncertową

0

W styczniu tego roku ukazał się bardzo dobry album Tribulation „Down Below”. Zespół promuje go intensywnie, grając koncerty wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Tak będzie też w przyszłym roku na Starym Kontynencie. Szwedom w wędrówce po Europie towarzyszyć będzie Gaalhs Wyrd – grupa byłego wokalisty Gorgoroth, Gaahla.

Właśnie zostały ogłoszone daty europejskich koncertów obu ekip na luty i marzec 2019 r. Trasa pod szyldem The Northern Gods wystartuje 21 lutego w Hamburgu. Tribulation i Gaahls Wyrd występować będą jako główne atrakcje wszystkich koncertów. Potwierdzony został też suport. Jest nim Uada – zespół pochodzi z USA i gra black metal. Na koncertowej mapie nie zabrakło także i Polski. Oto szczegółowe informacje:

Luty:
21 – Hamburg, Germany – Kronensaal
22 – Essen, Germany – Turock
24 – Utrecht, Netherlands – Helling
25 – London, UK – O2 Islington Academy
26 – Paris, France – Petit Bain
28 – Munich, Germany – Backstage

Marzec:
1 – Winterthur, Switzerland – Gaswerk
2 – Vienna, Austria – Viper Room
3 – Prague, Czech Republic –Nova Chmelnice
5 – Poznan, Poland – U Bazyla
6 – Warsaw, Poland – Proxima
7 – Berlin, Germany – BiNuu
8 – Leipzig, Germany – UT Connewitz
9 – Weinheim, Germany – Cafe Central
10 – Leeuwarden, Netherlands – Neushoorn

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Miłośnik wszelkich odmian ciężkiej muzyki, Star Wars i egzotycznych miejsc. Mawia, że Jedi są spoko, ale Imperium też. Lubi dobrą książkę, film czy serial. Basista w stanie spoczynku. Grał w Island, Chainsaw, Puki' Mahlu i kilku innych zespołach. Od 30 lat w służbie metalu. Stay Heavy! \m/