Summer Dying Loud: Sinister dołącza do składu

0

Organizatorzy Summer Dying Loud nie przestają nas zaskakiwać. Do festiwalowego lineupu dołączyły kolejne 3 zespoły – Sinister, KSU oraz Nonamen.

W sprzedaży dostępne są już bilety jednodniowe i karnety. Pomimo pojawienia się zagranicznych gwiazd, ceny pozostały bardzo przystępne: bilet jednodniowy kosztuje 35 zł, a karnet na 2 dni tylko 50 zł. Pole namiotowe pozostaje bezpłatne przy zakupie karnetu. Bilety są dostępne TUTAJ.

Summer Dying Loud 2016

9-10 września 2016 r.
Aleksandrów Łódzki, MOSiR

Sweet Noise +  Closterkeller +  Jinjer +  Vidian + Tuff Enuff  + Tester Gier + Grave + Bombers + Antigama + Mord’a’Stigmata + Sunnata + Thermit + Sun Dance + Sinister + KSU + Nonamen

Bilety: 35 zł (jednodniowy), 50 zł (karnet dwudniowy)
Dostępne TUTAJ.

Sinister to holenderska grupa deathmetalowa, która powstała w kwietniu 1988 roku z inicjatywy Mike’a van Mastrigta, Rona van de Poldera i Aada Kloosterwaarda. Zespół wydał 10 płyt studyjnych, z których ostatnią jest “The Carnage Ending” z 2012 roku.

Nonamen to krakowski zespół grający metal progresywny, założony w 2009 roku przez Macieja Dunin-Borkowskiego. Znakiem rozpoznawczym Nonamen jest zadziorny wokal Edyty połączony z dźwiękami skrzypiec Marty. Nonamen wydał dwie płyty – ostatnia, “Obsession” miała premierę w 2014 r. Zespół zagrał kilkadziesiąt koncertów, towarzysząc na scenie m.in. Blaze’owi Bayleyowi (ex-Iron Maiden), Tarji Turunen (ex-Nightwish) czy Antimatter.

KSU to polski zespół punkrockowy, który powstał w 1978 roku. Zespół podczas swojej ponad 30-letniej działalności oficjalnie wydał 11 płyt. Jedynym członkiem zespołu który znajduje się w nim od jego założenia jest Eugeniusz „Siczka” Olejarczyk. Zespół początkowo wykonywał typową muzykę punkrockową i z tym nurtem jest powszechnie utożsamiany, z czasem jednak wykształcił własny styl bliższy szeroko pojętemu rockowi.

Udostępnij to

O autorze

Jędrek Chałabis

Miłośnik muzyki, motoryzacji i dobrego kina. Domorosły gitarzysta. Wielbiciel whisky oraz piwa rzemieślniczego. Uzależniony od dobrego rocka i angielskiego humoru.