ROSK i The Gentle Art of Cooking People suuportami na czerwcowej trasie Blindead

0

Już za niecały miesiąc rozpocznie się trasa polskiej grupy wykonującej muzykę z pogranicza sludge, doom i metalu progresywnego. Left Hand Sounds ogłosili właśnie, że u boku Blindead wystąpią ROSK oraz The Gentle Art of Cooking People. Koncerty będą poświęcone promocji najnowszego albumu zatytułowanego “Ascension”.

7 Czerwca, Magnetofon, Łódź

8 Czerwca, Graffiti, Lublin

9 Czerwca, Iron Klub, Krosno

10 Czerwca, Zaścianek, Kraków

11 Czerwca, NRD, Toruń

Bilety w cenie 35zł dostępne na http://lefthandsounds.org/bilety/

Po wydanym kilka miesięcy temu albumie „Miasma”, ROSK zyskuje coraz więcej zwolenników i zatacza coraz szersze kręgi w rodzimym podziemiu. Ulotna i melancholijna, a zarazem mętna aura bijąca z czterech kompozycji zjednała grupie przychylność mediów w kraju i za granicą. To black metal doprawiony solidną dawką transu i tajemnicy, których nie powstydziliby się magowie z Amenra. Koncerty z Blindead z pewnością przysporzą warszawiakom nowej publiczności.

Psychodelia zagrana z wyobraźnią godną szaleńca lub… dziecka. Ciężka i finezyjna. Głośna i przestrzenna. Obecność The Gentle Art of Cooking People na czerwcowej trasie zadowoli tych, którzy lubią muzyczne niewiadome, choć zeszłoroczny album „o” nie pozostawia słuchacza obojętnym. I takie też będą czerwcowe koncerty zagadkowego kwartetu.

Podczas koncertu w Toruniu, The Gentle Art of Cooking People zastąpi jedna z najlepszych formacji rodzimego noise rocka – So Slow, promująca najnowszy album „3T”. Premiera już 15 maja w Unquiet Records.

Udostępnij to

O autorze

"Ludzie myślą, że nigdy nie dorosnę. Ale nie mam wyjścia. Nie mam już 21 lat."