Przystanek Woodstock 2014: lokalizacja, line-up

0

W dniach 31.07-2.08 w Kostrzynie nad Odrą odbędzie się 20. edycja Przystanku Woodstock. Tradycyjnie występy będą się odbywały na czterech scenach: Małej, Dużej, Pokojowej wioski Krishny oraz ASP. Jak zwykle zadbano o wyjątkowych artystów.

Z okazji jubileuszu organizatorzy zapowiedzieli wiele niespodzianek.Na woodstockowych scenach pojawią się m.in. takie zespoły jak Volbeat,  Hatebreed, Accept, Acid Drinkers czy Coma. Na Dużej Scenie również zakończy swoją działalność Budka Suflera, która zagra tam pożegnalny koncert. Zespół planuje skupić się na debiucie zatytułowanym “Cień Wielkiej Góry”. Bez wątpienia nie zabraknie też gości, którzy byli powiązani z kapelą. Przypominamy także, że Skid Row planuje nagrać podczas występu w Polsce koncertowe DVD.

W ostatnich latach w Kostrzynie nad Odrą zagościły takie zespoły jak Anthrax, Enter Shikari, Machine Head czy Sabaton. Pełny line-up możecie znaleźć na oficjalnej stronie imprezy.

02_plakat_woodstock_2014

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.