Metallica Tribute Show: “…And Justice for All” w Warszawie!

0

Uwielbiany przez Polaków i fanów na całym świecie! Najlepszy tribute band  Metalliki wreszcie przyjeżdża do Warszawy! Po czterech wyprzedanych trasach koncertowych po całej Polsce zespół Scream Inc. zagra już 25 maja w klubie Progresja. Tym razem usłyszymy wszystkie utwory z kultowego albumu Metalliki “…And Justice for All”.

Scream Inc. to oficjalny “tribute band” zespołu METALLICA, ze specjalną aprobatą jego lidera, Jamesa Hetfielda. Jest to światowy numer 1 wśród zespołów wykonujących utwory Metalliki. Scream Inc. istnieją od 2008 r i osiągnęli wielki sukces, o czym świadczą choćby setki wyprzedanych koncertów! Są też pierwszym i jedynym tribute-band’em który ma w dorobku symfoniczny koncert S&M. Jeden z najbardziej udanych występów zespołu odbył się 17 kwietnia 2016 w Moskwa Kremlin Palace, gdzie na widowni zasiadło ponad 6000 osób. Nie przegapcie okazji, żeby zobaczyć na żywo najlepszy tribute band Metalliki już 25 maja w warszawskim klubie Progresja!

Metallica Tribute Show: Scream Inc. + Feym

25.05.2018 – Warszawa, Progresja

Udostępnij to

O autorze

Jędrek Chałabis

Miłośnik muzyki, motoryzacji i dobrego kina. Domorosły gitarzysta. Wielbiciel whisky oraz piwa rzemieślniczego. Uzależniony od dobrego rocka i angielskiego humoru.