Licho zagra na Castle Party Festival 2018

0

Left Hand Sounds poinformowało właśnie, że zespół Licho wystąpi na przyszłorocznej edycji festiwalu Castle Party. Organizator pisze:

Po premierze albumu „Podnoszenie czarów” i listopadowej trasie z Furią i Thaw, Licho nie śpi, a jego zabawy z ciemnością i tym co trzeszczy trwają w najlepsze. Począwszy od wczesnych materiałów – „Licho” (demo) oraz splitu „Jak naprawić duszę ludzkości” z Duszę Wypuścił, a na dwóch pełnych płytach skończywszy, formacja ewoluowała od solowego projektu Szturpaka aż do zespołu w pełnym tego słowa znaczeniu. Taniec na łysej górze, pogrzeb w karczmie, rozmowy z kamieniem – oto przedziwne gusła w duchu, któremu tym razem twórcy zdecydowali nadać imię grotowski black metal.

Oprócz Licho, wśród ogłoszonych do tej pory grup, które wystąpią na corocznym wydarzeniu w Bolkowie, należą też Faun, The Eden House, Theatre Of Hate, Project Pitchfork, Agonoize, The Beauty Of Gemina, Made In Poland, Tyske Ludder, Samael, Escape With Romeo, Torul, Gothminister, Grausame Töchter, The House Of Usher, Traitrs, Vultures Industries, Leśne Licho, Nytt Land, Golden Apes, By The Spirits, In The Woods…, Aviaries, Gunmaker, Citizen N.I. i Department. Organizatorzy wciąż jeszcze nie ogłosili, kto zastąpi Katatonię, która kilka dni temu ogłosiła przerwę w działalności.

Bilety na Castle Party 2018 możecie nabyć między innymi pod tym linkiem. Po więcej informacji zapraszamy do naszego kalendarza koncertowego.

Castle Party 2018
13.07.2018 (piątek) – 15.07.2018 (niedziela)
Zamek Bolków

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

Headbang motherfucker.