Kruk gościem podczas krakowskiego koncertu Uriah Heep

0
18 kwietnia hard-rockowa grupa Kruk zagrała w studiu Radia Katowice. Na początku października, pod nazwą ,,Beyond Live”, ukazało się wydawnictwo uwieczniające ten występ. Zespół zagrał wtedy ponad 2 godzinny set, grając swoje największe przeboje oraz kilka niespodzianek, takich jak „Heaven & Hell” Black Sabbath czy „When A Blind Man Cries” i „Burn” Deep Purple. Nie zabrakło też znanych muzyków polskiej sceny rockowej – na scenie pojawili się Piotr Luczyk (Kat), Grzegorz Kupczyk (CETI, Turbo) i Józef Skrzek (SBB).
Przed Krukiem kolejne wielkie wydarzenie. 18 listopada zespół będzie gościem legendarnej brytyjskiej formacji Uriah Heep. Wspólny koncert odbędzie się w krakowskim klubie Rotunda.
Piotr Brzychcy, gitarzysta zespołu Kruk komentuje: 
W 2011 roku mieliśmy okazję dzielić scenę z zespołem Uriah Heep i to były niesamowite chwile. Mimo, że byliśmy wtedy zespołem, który miał już na swoim koncie występy u boku UFO czy Thin Lizzy, poziom ekscytacji i jednocześnie tremy był ogromny. Teraz gdy znów pojawiła się okazja aby otworzyć występ brytyjskiej legendy hard rocka, nie mieliśmy wątpliwości, że pragniemy to zrobić pomimo przeszkody jaką jest na ten moment moje złamanie nadgarstka. Mam ogromną nadzieję, że wszystko ułoży się jak należy i będzie to kolejny niezapomniany dla kruczej historii moment.
 Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego kalendarza koncertowego.

18 listopada, Kraków
Centrum Kultury Rotunda (ul.Oleandry 1)

Bilety: 130 zł (przedsprzedaż) / 145 zł (w dniu koncertu) / 170 zł (VIP)
Dostępne w:
– w sieci Ticketpro.pl, Tikeria.pl i Biletin.pl
– kolekcjonerskie (w kasie Rotundy oraz u organizatora)

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

Headbang motherfucker.