Kreator prezentuje zwiastun trasy The European Apocalypse

0

Kreator i Dimmu Borgir połączyli siły, aby tej jesieni przemierzyć Europę pod szyldem The European Apocalypse. W miażdżeniu dźwiękami oba zespoły wspierać będą Bloodbath i Hatebreed. Tournée potrwa od 30 listopada do 16 grudnia.

Ten jakże wyborny zestaw zespołów dotrze także do Polski. 13 grudnia w warszawskiej Hali Koło można będzie nieco zdewastować własne narządy słuchowe. Bilety na to wydarzenie są dostępne od kilku miesięcy.

Mille Petrozza (Kreator):

Jestem bardziej niż podekscytowany, mogąc połączyć siły z trzema najmocniejszymi i wyjątkowymi zespołami w dzisiejszym metalowym świecie w tym zabójczym zestawie. Na tę trasę przygotowaliśmy największą w historii zespołu produkcję najwyższej jakości, żeby zapewnić jak najlepsze doświadczanie Kreatora niedaleko miejsca twojego zamieszkania. The European Apocalypse będzie trasą 2018 roku i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć was wszystkich w grudniu. Hail To The Hordes!

Silenoz (Dimmu Borgir):

To wspaniałe uczucie ogłosić, że w końcu znowu koncertujemy w Europie! Minęło trochę czasu, ale nie możemy się doczekać, aby podzielić się energią „Eonian” z naszymi fanami. Do zobaczenia w listopadzie i grudniu!

Jamey Jasta (Hatebreed):

Jesteśmy zaszczyceni i podekscytowani, że możemy dzielić scenę z tak wpływowymi i ważnymi zespołami. W świecie, w którym wszyscy wydają się tak podzieleni, ważne jest, aby ciężka muzyka jednoczyła i inspirowała. Death, black, thrash i crossover. Przygotujcie się na wściekłość. Do zobaczenia w kotle pod sceną!

Anders Nyström (Bloodbath):

Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy wybrani do reprezentowania wydziału death metalu w tym uniwersalnym zestawie thrash metalu, black metalu i hardcore’a!

Przygotowany został specjalny zwiastun trasy:

 

Udostępnij to

O autorze

Miłośnik wszelkich odmian ciężkiej muzyki, Star Wars i egzotycznych miejsc. Mawia, że Jedi są spoko, ale Imperium też. Lubi dobrą książkę, film czy serial. Basista w stanie spoczynku. Grał w Island, Chainsaw, Puki' Mahlu i kilku innych zespołach. Od 30 lat w służbie metalu. Stay Heavy! \m/