Judas Priest na Pol’and’Rock Festival 2018!

0

O tym wydarzeniu mówiło się od jakiegoś już czasu, jednak ciągle nie były podane do wiadomości żadne oficjalne wiadomości. I kiedy wydawało się już, że wszystko stracone, a fani porzucili nadzieję, zespół oficjalnie ogłosił, że pojawi się na tegorocznej edycji festiwalu Pol’and’Rock Festival, czyli dawnego Woodstocku.

Zaledwie parę dni temu grupa grała wraz z Megadeth w Katowicach, a już za półtorej miesiąca pojawi się znów u nas na scenie. Zespół wystąpi dokładnie 3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. W składzie festiwalu pojawiły się już takie grupy, jak chociażby: Arch Enemy, Goo Goo Dolls, Booze and Glory, In Flames, Big Mountain, Blues Pills, Dubioza Kolektiv, Gojira, Frank Carter, Lao Che, Krzysztof Zalewski, Soulfly, Hunter czy Big Cyc. Informacja o występie pojawiła się na oficjalnym koncie instagramowym Judas Priest.

3rd August 2018 Woodstock Festival, Krostyn Nad Odra, Poland

A post shared by Judas Priest (@judaspriest) on

Udostępnij to

O autorze

Muzyka od zawsze była niezwykle ważną częścią mojego życia. Kiedy poznałam jej rockowo-metalowy świat, kompletnie przepadłam. Mój gust jest dość zróżnicowany, ale to jednak ten rodzaj muzyki gra mi w duszy i płynie w moich żyłach.