Into The Abyss Festival: Już niecały miesiąc do pierwszej edycji imprezy

0

Już niecały miesiąc dzieli nas od pierwszej edycji Into The Abyss Festival! Dwudniowa impreza dla fanów ekstremalnego metalu odbędzie się w kilku klubach Wrocławia w dniach 4 i 5 grudniaOrganizatorzy zaplanowali dla uczestników festiwalu iście apokaliptyczny program tego jesienno-muzycznego tripa. W imprezie wystąpi 11 zespołów, z których każdy wart jest zapoznania, ale kilka z nich zdecydowanie należy polecać.

Ateński DEAD CONGREGATION i SCHIRENC PLAYS PUNGENT STENCH z Austrii to uznane marki w świecie death metalu. Amerykański TODAY IS THE DAY z wyjątkowym Stevem Austinem na czele od dwóch dekad wiedzie prym w muzyce z pogranicza psychodelicznego noiserocka  i metalu. Polską scenę reprezentują zespoły EMBRIONAL i IN TWILIGHT’S EMBRACE, których tegoroczne płyty udowadniają, że nasza scena muzyczna osiągnęła pod względem artystycznym poziom światowy. Skład festiwalu uzupełniają  Włosi z miażdżącego kości doom’owego GRIME, zespoły LEGALIZE CRIME, SIŁA, EXIT HUMANITY, NUCLEAR HOLOCAUST oraz szamani z BÖN, którzy odprawią swoje rytuały na rozpoczęcie sobotniego koncertu. Nie pozostaje nic innego jak zaprosić do muzycznej Otchłani.

Line-up szczegółowo opisaliśmy natomiast TUTAJ. Zachęcamy również do zakupu festiwalowych t-shirtów. Po więcej informacji wbijajcie na stronę internetową oraz facebooka.

Into The Abyss Festival: Już niecały miesiąc do pierwszej edycji imprezy

Udostępnij to

O autorze

piotrek-665

Księżyc milczy piotrek665