Helloween ujawnia setlistę trasy ‘Pumpkins United’

0

Andi Deris, wokalista obecnego składu Helloween, w klipie wideo ujawnił rąbka tajemnicy odnośnie setlisty nadchodzącej trasy ‘Pumpkins United’. Oglądacie na własną odpowiedzialność!

Helloween – Pumpkins United Rehearsals | Set-list

O Helloween acaba de publicar um comunicado do vocalista Andi Deris sobre os ensaios para a "Pumpkins United World Tour", e mais uma vez revelou mais algumas músicas que estão sendo testadas para o set-list.Gostaram das novas surpresas que podem aparecer no set-list?Saiba mais: https://goo.gl/kMcR3t

Opublikowany przez Helloween Brasil na 4 sierpnia 2017

Jedyny polski koncert Helloween Pumpkins United odbędzie się w Hali Koło w Warszawie 28 listopada!  Muzykom Helloween towarzyszyć będą Michael Kiske i Kai Hansen, którzy współtworzyli zespół w poprzednich latach.

Helloween Pumpkins United
28 listopada
Warszawa, Hala Koło
Bilety: 150-170zł
Dołącz na FB!

Helloween to bezspornie jeden z najlepszych materiałów eksportowych Niemiec. Uważani za ojców chrzestnych niemieckiego speed metalu, stali się jednym z najbardziej wpływowych zespołów metalowych na świecie. Do tej pory zespół wydał 15 albumów studyjnych i 3 płyty live, które łącznie sprzedały się w nakładzie 8 milionów sztuk, 14 z nich pokryło się złotem, a 6 platyną. Podczas pracy nad książką “Hellbook”, dokumentującej działalność zespołu, muzycy zdali sobie sprawę z tego jak wiele udało im się osiągnąć i jak wiele jeszcze przed nimi. To wtedy zrodził się pomysł trasy Pumpkins United. Fani nigdy nie przestali prosić o takie ‘zjednoczenie’ i w końcu dostają swoje marzenie.

Udostępnij to

O autorze

Joanna Chojnacka (Choinek)

Mam uszy szeroko otwarte, jednak najczęściej dudni mi w nich muzyka ekstremalna. Nie wychodzę z domu bez książki i słuchawek, a wolny czas spędzam głównie na koncertach.