Built To Spill na koncercie w Warszawie!

0

Agencja Go Ahead zaprasza na jedyny polski koncert zespołu Built To Spill. 16 maja, na trasie związanej z dwudziestoleciem wydania jednego z najlepszych albumów amerykańskiej formacji, czyli płyty “Keep It Like a Secret”, pojawi się w warszawskim klubie Hybrydy.

“Keep It Like a Secret” to czwarta płyta w dorobku Built To Spill, kultowej grupy amerykańskiego indie, często stawianej w jednym rzędzie z takimi legendami, jak Modest Mouse czy Dinosaur Jr. To równocześnie drugi album wydany w ramach umowy z Warner Bros i zawierający takie klasyczne piosenki formacji, jak “The Plan” czy “Center Of The Universe”. Prestiżowy serwis Pitchfork umieścił “Keep It Like a Secret” na 41. miejscu najważniejszych płyt lat dziewięćdziesiątych.

Ostatni studyjny album Built To Spill – “Untethered Moon” – ukazał się w 2015 i został przyjęty entuzjastycznie zarówno przez media, jak i wieloletnich fanów grupy.

Udostępnij to

O autorze

Muzyka od zawsze była niezwykle ważną częścią mojego życia. Kiedy poznałam jej rockowo-metalowy świat, kompletnie przepadłam. Mój gust jest dość zróżnicowany, ale to jednak ten rodzaj muzyki gra mi w duszy i płynie w moich żyłach.