Bloodthirst i Moloch Letalis na czterech wspólnych koncertach w maju

0

Cztery koncerty, cztery ciosy, cztery lekcje obskurnego metalu. W przyszłym roku poznańskie Bloodthirst obchodzić będzie 20-lecie istnienia. Te dwie dekady to bezkompromisowe hołdowanie wulgarnemu, oldskulowemu metalowi w czystej postaci.

Od pierwszych demówek w stylu Kreator i Sodom do ostatnich dokonań skłaniających się ku twórczości Dissection czy Necrophobic, Bloodthirst niesie sztandar bluźnierstwa i 100% metalowej postawy. Taka muzyka nie ma szans na romans z mainstreamem, jednak nie przeszkodziło to ekipie Ramba wydać 3 płyt pod banderą Pagan Records. Czwarta płyta w przygotowaniu, a jej zwiastunem są dwa utwory dostępne na profilu Bandcamp zespołu.

Bloodthirst + Moloch Letalis
23.05, Wrocław, Liverpool 
24.05, Rzeszów, Vinyl
25.05, Lublin, Graffiti
26.05, Warszawa, VooDoo 

Moloch Letalis (black/death metal, Września)

Wrzesińska formacja istnieje równe 15 lat i od zarania tworzy ekstremalny black metal bez ozdobników. Ich najnowszy album „Krwawy Sztorm”, zmiksowany w Left Hand Sounds, to esencja obrazoburczej wściekłości. Żywioł, agresja i swoista przebojowość to najważniejsze elementy tego krążka, a na dokładkę polskie teksty wykute w najgłębszych czeluściach otchłani! Czy odważysz się z nimi zatańczyć kurwa w Piekle?

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

Headbang motherfucker.