Kiss wraca do Polski

0

W tym roku Kiss po raz pierwszy w swojej kilkudziesięcioletniej karierze wystąpili w Polsce. Muzykom najwidoczniej spodobało się w naszym kraju, bo zagrają u nas ponownie.

Grupa wystąpi tym razem 15 lipca 2020 roku w Arenie Gliwice. Bilety pojawią się w sprzedaży od środy, 11 listopada.

Miasto Gliwice oraz Live Nation zapraszają:

Po wspaniałej i dowiedzionej wieloma sukcesami ponad 45-letniej karierze, która zapoczątkowała erę legend rocka KISS w 2019 wyruszył w swoją pożegnalną trasę End Of The Road World Tour. W jej ramach muzycy odwiedzili Polskę po raz pierwszy i jak się okazuje, nie ostatni. KISS poinformowało o wydłużeniu swojego tournée, tym samym zapowiadając kolejne występy w Europie, również w Polsce!
Kto jeszcze nie widział żywiołowego spektaklu jakim jest koncert KISS, ma niebywałą szansę nadrobić zaległości. 15 lipca 2020 KISS zagra w Arena Gliwice. Tego nie można przegapić!

Przedsprzedaże
• Fan Club KISS Army: 10 listopada (niedziela) od godz. 10:00 – 13 listopada (środa) do godz. 09:00
Citi Handlowy: 11 listopada (poniedziałek) od godz. 10:00 – 13 listopada (środa) do godz. 09:00
Ticketmaster Polska: 12 listopada (wtorek) od godz. 10:00 na Ticketmaster.pl – 13 listopada (środa)
do godz. 10:00

Bilety w regularnej sprzedaży dostępne będą od środy 13 listopada od godz. 10:00 na LiveNation.pl
i Ticketmaster.pl

Więcej informacji o przedsprzedaży dla Fan Clubu – KISS Army oraz pakietach VIP na www.kissonline.com.

Dzięki swoim charakterystycznym koncertom na żywo, KISS przez dziesięciolecia udowodnił, że tworzą najbardziej kultowe i rock’n’rollowe show. Członkowie The Rock & Roll Hall of Fame, z ponad 100 milionami sprzedanych albumów, podkreślają, że ta trasa jest dedykowana milionom fanów z KISS Army.

„Wszystko, co zbudowaliśmy i wszystko, co zdobyliśmy w ciągu ostatnich czterech dekad nie byłoby możliwe, gdyby nie miliony ludzi na całym świecie, którzy przez te lata wypełniali kluby, areny i stadiony. To będzie największe święto dla tych, którzy nas widzieli i ostatnia szansa, którzy nie mieli jeszcze okazji.
KISS Army – żegnamy się ostatnią trasą koncertową podczas największych koncertów. Odejdziemy tak, jak przyszliśmy … Niepokorni i Niepowstrzymani”

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!