Karl Logan (Manowar) aresztowany!

0

Niestety, ale niechlubne grono muzyków, którzy mają duże problemy z prawem, się właśnie powiększa. Głównym bohaterem jest gitarzysta zespołu Manowar, a zarzuty są niezwykle poważne.

Ponoć muzyk został aresztowany już dawno temu, jednak oficjalna informacja na stronie Biura Szeryfa z Mecklenburg County pojawiła się dopiero teraz. Karl został zatrzymany 9 sierpnia w miejscowości Charlotte w Karolinie Północnej. Postawiono mu sześć zarzutów posiadania dziecięcej pornografii. Na ten moment mężczyzna znajduje się na wolności, ponieważ wpłacił kaucję w wysokości 35 tys. dolarów. Sprawa jest tym bardziej przykra, iż zespół znajduje się obecnie w trasie pożegnalnej, od której ma małą przerwę. Muzycy w listopadzie mają przyjechać do Europy, a konkretnie do Niemiec. Z pewnością to duża skaza na wizerunku grupy i jednocześnie bardzo smutny sposób na pożegnanie. 

Udostępnij to

O autorze

Muzyka od zawsze była niezwykle ważną częścią mojego życia. Kiedy poznałam jej rockowo-metalowy świat, kompletnie przepadłam. Mój gust jest dość zróżnicowany, ale to jednak ten rodzaj muzyki gra mi w duszy i płynie w moich żyłach.