Joey Belladonna zaśpiewał utwory Journey podczas karaoke

0

Po koncercie 7 sierpnia w Van Andel Arena w Grand Rapids w stanie Michigan – Anthrax grał jako support dla Slayera – wokalista Joey Belladonna zatrzymał się w Founders Brewing Co., żeby wziąć udział w „Founders Open Mic” i zaśpiewać kilka klasyków Journey w stylu karaoke dla zgromadzonej tam publiczności.

Kiedy Joey nie jest zajęty koncertowaniem i nagrywaniem z legendą thrash metalu gra na perkusji i śpiewa w klasycznym rockowym zespole o nazwie Chief Big Way. Grupa z Nowego Jorku, w której udziela się również Dave Mickelson na basie, Joe Precourt na gitarze i John Goodwin na klawiszach, wykonuje własne wersje utworów Journey, AC/DC, ZZ Top, Boston, Cheap Trick, Foreigner, Pink Floyd, Van Halen, Collectove Soul, The Who, The Doors, Shinedown, Bon Jovi i wielu innych wykonawców.

A jak Joey zaśpiewał utwory Journey? Efekt można zobaczyć i usłyszeć na poniższym wideo.

Udostępnij to

O autorze

Miłośnik wszelkich odmian ciężkiej muzyki, Star Wars i egzotycznych miejsc. Mawia, że Jedi są spoko, ale Imperium też. Lubi dobrą książkę, film czy serial. Basista w stanie spoczynku. Grał w Island, Chainsaw, Puki' Mahlu i kilku innych zespołach. Od 30 lat w służbie metalu. Stay Heavy! \m/