Jeff Hanneman ma poważne problemy ze zdrowiem

9

Jeff Hanneman, gitarzysta i jeden z założycieli zespołu Slayer, pod koniec zeszłego miesiąca trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację prawego ramienia spowodowaną poważnym zakażeniem. W związku z tym, że już 26 lutego zespół ma pojawić się na australijskim festiwalu Soundwave, thrash metalowcy muszą zacząć szukać gitarzysty, który będzie występował pod nieobecność Jeffa. Więcej informacji znajdziecie w rozwinięciu.

Podczas gdy lekarze nie byli w stanie jednoznacznie określić co dolega Hannemanowi, u gitarzysty stwierdzono obecność bakterii niszczących skórę. Spowodowane zostało to najprawdopodobniej ugryzieniem pająka. Jeff rehabilituje się domu i wszystko wskazuje na to, że powróci do pełnej sprawności. Zanim to nastąpi, Hanneman przejdzie zabieg przeszczepu skóry. Poniższe zdjęcie przedstawia jakie skutki wywołuje bakteria, nie jest to jednak ciało gitarzysty.

Zespól musi podjąć trudną decyzję co do nowego gitarzysty, który zastąpi czasowo Hannemana. Slayer wkrótce poda bardziej szczegółowe informacje.

Toma Araya, frontman zespołu powiedział:

Jeff to nasz brat, jesteśmy przyjaciółmi od prawie 30 lat, więc wszyscy jesteśmy zdruzgotani.


Gitarzysta Kerry King stwierdził:

Po tym wszystkim co stało się w zeszłym roku, wszystkim się zgodziliśmy, że nie możemy fanom zrobić tego po raz kolejny, tak jak było w przypadku bólu karku Arai, który niestety doprowadził do odwołania wielu występów w 2009 i 2010. Tak więc będziemy koncertowali jak to było zaplanowane. Jednakże, nie możemy oczekiwać, że Jeff wyzdrowieje i sprowadzi swoją dupę na trasę.


Pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że Jeff jak najszybciej powróci do zdrowia.

Udostępnij to

O autorze

Avatar