IV urodziny DeathMagnetic.pl – Zlot Fanów Metalliki: 16 listopada 2012 w Warszawie!

17

W tym roku nasz serwis obchodzi już swoje czwarte urodziny – a my, zamiast w zaciszu redakcji kroić tort, robimy w Warszawie kolejną z serii imprezę urodzinową! W nieco ponad rok od ostatniego, bardzo udanego spotkania, na którym świętowaliśmy “trójeczkę”, czas zaprosić Alcoholikę po raz kolejny i dać czadu w warszawskim ClubRocku! Zapraszamy wszystkich naszych czytelników – impreza znów zapowiada się świetnie.

Tym razem balujemy w nowym-starym miejscu, czyli w nowej siedzibie “starego” ClubRocka w Warszawie! “Znudzeni” Czarnym Albumem zagranym przez Metallikę na Bemowie, tym razem będziecie mogli usłyszeć w całości Kill’em All!

Jak zwykle podczas imprez z Alcoholiką w roli głównej możecie liczyć na około trzygodzinny set z prawdziwymi perełkami w roli głównej. Tak jak rok temu, będziecie mieli okazję zaśpiewać z Sasimem w kilku utworach w ramach metallikowego Karaoke – taka przygoda może Was spotkać tylko na naszych urodzinach!

Do tego wszystko to, co metalowe dusze lubią najbardziej: na nowej scenie Club Rocka zabrzmią metallikowe – i nie tylko – rytmy, wszystko okraszone solidnym, ciężkim brzmieniem. Zapraszamy Was do udziału w imprezie – której w tym roku już po raz drugi patronuje Magazyn Gitarzysta! Wspólnie z ekipą magazynu będziemy dla Was mieli aktualne wydania gazety, jak również gadżety takie jak kostki gitarowe, breloki, itp.

Dołączcie do nas na Last.fm oraz Facebooku!

Wydarzenie na Last.fmWydarzenie na Last.fm
Dołącz, kliknij “Wybieram się”
Wydarzenie na FacebookuWydarzenie na Facebooku
Dołącz, kliknij “Wezmę udział”

 

Do zobaczenia już 16 listopada 2012 roku w Warszawie! DeathMagnetic.pl stuka właśnie kolejny roczek!

UWAGA: Podobnie jak w zeszłym roku – wstęp na imprezę w klubie będą miały tylko osoby pełnoletnie!

Udostępnij to

O autorze

Didymos

Fan Metalliki mniej więcej od czasów Loada, przegapiłem koncert w Warszawie w 1999, ale nie popełniłem już tego błędu w Chorzowie 2004 i 2008. Dodatkowo widziałem zespół w Berlinie (2008), Lipsku (2009), Oslo, Rydze, Tallinnie, Wilnie, Budapeszcie, Warszawie (2010) , Gelsenkirchen (2011), Pradze, Warszawie (2012), Pradze, Wiedniu i Warszawie (2014). Uff!