Infernarium – debiutancki album w styczniu na CD i winylu

0

Blood Harvest Records i Helter Skelter Productions wypuszczą 21 stycznia 2019 r. na CD i winylu debiut fińskiego Infernarium pt. „Kadotuksen Harmonia”. Black metalowy wyziew w tylu starego Bathory, Celtic Frost czy Darkthrone powinien zadowolić fanów tego typu muzyki.

„Kadotuksen Harmonia” to lodowaty z zarazem gorących podmuch klasycznego black metalu drugiej fali. Pochodzący z black metalowego siedliska Finalndii Infernarium rzeczywiście wykazuje wiele cech charakterystycznych dla swojej ojczyzny – brudna struktura, dynamika prosto z lochów, intensywność, która jest zarazem ognista i mroźna – ale potężne trio w wyjątkowy sposób buduje namacalne poczucie przygnębienia, a także gustownie wzbogaca swoją muzykę mistycznymi dźwiękami klawiszy. Debiutancki album jest potężnym, głębokim oświadczeniem wykazującym dojrzałe wyczucie głębi, mimo że korzysta z najbardziej tradycyjnych narzędzi. Black Metal to w końcu bogaty język, a Infernarium jest już dość zręcznym mówcą.

Wraz z „Kadotuksen Harmonia” Infernarium dołączy wkrótce do takich nazw jak: Sargeist, Horna, Behexen i Baptism! Poznaj mroczne dźwięki zespołu dzięki utworowi „Herra Kädelläsi” w tym miejscu. Można również zamówić tam album.

Oto okładka i tracklista „Kadotuksen Harmonia”:

1. Heikkoutensa Orja
2. Herra Kädelläsi
3. Amen Armageddon
4. Huorien ja Rottien Seurakunta
5. Liekkien Ruhtinas
6. Luvattu Profeetta
7. Kadotuksen Harmonia
8. Isä, Poika, Pedofiili

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Miłośnik wszelkich odmian ciężkiej muzyki, Star Wars i egzotycznych miejsc. Mawia, że Jedi są spoko, ale Imperium też. Lubi dobrą książkę, film czy serial. Basista w stanie spoczynku. Grał w Island, Chainsaw, Puki' Mahlu i kilku innych zespołach. Od 30 lat w służbie metalu. Stay Heavy! \m/