HOPE wraca do boju

0

Nadzieja nie umarła. Nadzieja na kolejne płyty i koncerty. To była tylko taka cisza przed burzą.  HOPE nie próżnuje, a wręcz działa prężnie nad nowym albumem, który ukaże się jeszcze tej jesieni. Na razie podzielili się nowym teledyskiem do utworu „Tired of Waiting”.

Czołowi reprezentanci polskiego rapcore’u, poznański gang HOPE zaliczył już wiele udanych koncertów zarówno na scenach krajowych, jak i zagranicznych. Zespół tworzy siedem różnych osobowości, mówiących jednym głosem. Niepoprawni miłośnicy szorstkiego oldschoolu i szczerego, analogowego hałasu. W swojej dotychczasowej, 12-letniej karierze dzielili scenę z legendami pokroju Limp Bizkit, Body Count czy Hed PE, tym samym występując w Rosji, Niemczech, Szwajcarii, Czechach oraz Bułgarii. W międzyczasie wydali 2 studyjne albumy, ale nie zwalniają tempa i dalej idą po swoje. Dlatego przyszedł czas na kolejny krążek. Na swoim koncie mają także drugie miejsce w programie „Must Be the Music”.

Chociaż dokładnej daty premiery jeszcze nie ustalono, to fani już mogą przebierać nogami na myśl o jesieni, bo jak zespół nieskromnie stwierdził: „jeńców nie bierzemy, to będzie trzęsienie ziemi!”.  Fani na razie mogą zaspokoić apetyt najnowszym teledyskiem do utworu „Tired of Waiting”, który ukazał się pod koniec czerwca. Jest to kolejny, bardzo udany numer zespołu, zapowiadający krążek „Name It”.

Udostępnij to

O autorze

Jędrek Chałabis

Miłośnik muzyki, motoryzacji i dobrego kina. Domorosły gitarzysta. Wielbiciel whisky oraz piwa rzemieślniczego. Uzależniony od dobrego rocka i angielskiego humoru.