Hammerfall pisze muzykę na nowy album

0

Szwedzcy muzycy z Hammerfall spędzą większość tego roku pracując nad muzyką na kolejny album.

W samą porę, bo ich ostatni album pojawił się dwa lata temu. Basista zespołu, Fredrik Larsson, postanowił podzielić się informacjami na temat tego, jak będzie wyglądać najbliższa przyszłość Hammerfall:

Prawdopodobnie rozpoczniemy nagrywanie na początku przyszłego roku, więc jest czas, aby napisać nowy materiał. Oprócz tego zagramy tego lata na kilku festiwalach.

Larsson i gitarzysta Hammerfall – Oscar Dronjak – opowiadali też o swojej nadchodzącej trasie w Ameryce Północnej, na której towarzyszyć im będzie Flotsam And Jetsam. Trasa rozpocznie się 17 maja w Ft. Lauderdale na Florydzie, a jej koniec datowany jest na 19 czerwca w San Antonio w Teksasie.
Dronjak zdradził też, co nieco na temat planów zespołu:

To w zasadzie najważniejsza rzecz, jaką robimy w tym roku. Przede wszystkim jest to kolejna rzecz, którą robimy, ponieważ nie mamy nic zaplanowanego do połowy maja, ale także dlatego, że jest to jedyna wielka trasa, która została nam na ten rok. Mamy zamiar grać w Europie przez tydzień lub dwa, jeszcze się nie zdecydowaliśmy, zobaczymy, co z tego wyjdzie, ale w tym roku nie będziemy już więcej koncertować. To będzie dla nas kolejna wielka sprawa, więc naprawdę nie możemy się doczekać. Zwłaszcza, że ​​ostatnia trasa w Ameryce Północnej była fantastyczna, mieliśmy świetny odzew, jeździliśmy z Delain i było fantastycznie.

Ostatni album grupy, “Built To Last”, został wydany w listopadzie 2016 r. za pośrednictwem Napalm Records.

Udostępnij to

O autorze

Kiedy życie daje Ci lemoniadę, zrób z niej cytryny. Życie bardzo się zdziwi.