Glenn Hughes: Posłuchaj nowego utworu ‘My Town’

0

Kultowy muzyk, Glenn Hughes, powraca z nowym albumem! Najnowsze dzieło artysty nosi tytuł “Resonate” i zadebiutuje na półkach sklepowych już 4 listopada. Dziś natomiast został opublikowany utwór ‘My Town’, który jest drugim singlem promującym wydawnictwo.

Glenn potwierdził, że warstwa tekstowa i sam tytuł (‘Moje miasto’) rzeczywiście nawiązują do Los Angeles, w którym wokalista aktualnie mieszka:

Los Angeles to bardzo dziwne miasto, gdyż może cię zaprowadzić na szczyt, a jednocześnie zabić. Podobnie jak w Nowym Jorku musisz być gotowy, by żyć na ulicy, a przede wszystkim zostać jej częścią. Ale to właśnie tutaj żyję większość życia, więc bez problemu mogę je nazywać moim miastem.

01. Heavy
02. My Town
03. Flow
04. Let It Shine
05. Steady
06. God Of Money
07. How Long
08. When I Fall
09. Landmines
10. Stumble & Go
11. Long Time Gone
12. Nothing’s The Same (bonus)

glenn-hughes-resonate

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.