Ghost: premiera teledysku do ‘Dance Macabre’

0

Mimo chwilowej przerwy w koncertowaniu, Ghost nie próżnuje. W sieci pojawił się właśnie nowy teledysk do utworu ‘Dance Macabre’.

Klip wyreżyserowany został przez Zeva Deansa, który odpowiada również za powstanie poprzednich teledysków Ghost (‘From The Pinnacle To The Pit’ , ‘He Is’, ‘Square Hammer’).

Warto wspomnieć, że jest to już trzecia odsłona kompozycji. Wcześniej, jeszcze przed ukazaniem się albumu “Prequelle”, zespół opublikował teledysk będący kompilacją instagramowych reakcji innych muzyków (w tym Kirka Hammetta i Phila Anselmo). Niecałe 2 miesiące temu Szwedzi podzielili się z fanami remixem utworu, powstałym przy współpracy z artystą pod pseudonimem Carpenter Brut.

Ghost obecnie promuje, wydany 1 czerwca 2018, album „Prequelle”. Trasa “A Pale Tour Named Death” zawita do Europy na początku przyszłego roku, lecz na tę chwilę na jej rozkładzie nie ma Polski. Mimo to, polscy fani będą mieli okazję zobaczyć grupę 21 sierpnia 2019 na Stadionie PGE Narodowym, gdzie towarzyszyć będzie Metallice. 

Znalezione obrazy dla zapytania ghost metallica warszawa

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Miłośnik Thrashu i klasycznego Heavy Metalu. Nie pogardzi także dobrym rockiem, a nawet lżejszymi brzmieniami. Fan Metalliki odkąd tylko sięga pamięcią. Absolutnie zakochany w „...And Justice for All" i prawdopodobnie największy na świecie fan Black Sabbath.