Five Finger Death Punch: ,Jekyll i Hyde’ pierwszym singlem z nowego albumu

0

Jak już informowaliśmy wcześniej, Five Finger Death Punch pracuje nad nowym albumem, którego premierę muzycy przewidują na koniec lata tego roku. Zespół zdecydował już, że pierwszym singlem nadchodzącej płyty będzie utwór ,Jekyll i Hyde’. Oficjalna data wydania kawałka pozostaje jeszcze tajemnicą, ale grupa zapewnia, że już niebawem usłyszymy go w radio.
,,Got Your Six” zostało wyprodukowane przez Kevina Churko, kanadyjskiego producenta muzycznego i inżyniera, mieszkającego obecnie w Las Vegas, gdzie mieści się jego prywatne studio- The Hideout Recording. Właśnie tam dokonano nagrania całego materiału.

Ostatni album grupy, zatytułowany ,,The Wrong Side of Heaven and the Righteous Side of Hell” wydany został w dwóch częściach, obie ukazały się w 2013 roku, kolejno 30 lipca i 18 listopada.
Przypominamy, że już niebawem, bo 27 czerwca Five Finger Death Punch wystąpi w Łodzi, jako support przed Judas Priest.

five

Udostępnij to

O autorze

Son Goku

Z zawodu kucharz, z zamiłowania muzyk, gitarzysta, kompozytor...Tą wspaniałą muzyką zaraziłem się od wujka, który całymi dniami puszczał mi Rammstain'a. Przez całe życie idę z przekonaniem, że wszystko jest możliwe! oraz, że "Za­bija­nie dla po­koju jest jak piep­rze­nie się dla cno­ty."..- S. King