Equilibrium zapowiada album oraz prezentuje nowy utwór

0

Formacja Equilibrium, opublikowała niedawno teaser zbliżającego się albumu oraz promującej go trasy koncertowej. Przedpremierowo, ukazał się także singiel z tej płyty, pt.: – „ A Lost Generation”! 

Niemiecka kapela szykuje się obecnie do premiery swojego najnowszego, szóstego krążka i przygotowała z tej okazji, jego krótki trailer. Płyta zatytułowana została „Renegades” i ukazać ma się 23 sierpnia 2019, za pośrednictwem wytwórni Nuclear Blast Records. Kilka miesięcy po publikacji, grupa ruszy w trasę koncertową, podczas której zagra m.in.: styczniowy koncert w Polsce.

Zobacz zapowiedź nadchodzącego albumu Equilibrium, pt.: „Renegades”:

Dodatkowo, zespół opublikował już pierwszy utwór ze zbliżającego się wydawnictwa, zatytułowany „A Lost Generation”. Numer ukazał się na Youtube wraz z teledyskiem, na kanale wytwórni Nuclear Blast Records.

Posłuchaj premierowego utworu Equilibrium – „A Lost Generation”:

Equilibrium wystąpi w naszym kraju 29 stycznia 2020 roku, w krakowskim klubie Kwadrat. Jako goście specjalni, zagrają: Lord Of The Lost oraz Nailed To Obscurity!

Bilety na koncert dostępne na: https://sklep.knockoutprod.net

Wystąpią:
EQUILIBRIUM (Niemcy) epicki folk metal
+
Lord Of The Lost (Niemcy) dark metal
Nailed To Obscurity (Niemcy) melodyjny doom metal, death metal

Kiedy: 29 stycznia (środa) 2020
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skrarżyńskiego 1
Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions 

Bilety na koncert dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie) 
https://www.eventim.pl

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!