Dave Lombardo dowiedział się o wyrzuceniu go ze Slayera z internetu

0

Po tym jak Slayer ogłosił, że jego miejsce w zespole na stałe zajmie Paul Bostaph, Dave Lombardo napisał na twitterze krótko: “No i… Teraz już wiemy, moi drodzy!” Potem jednak jeden z fanów zapytał go, “czy kiedykolwiek zespół kontaktował się z nim, czy po prostu przeczytał o tym w sieci jak reszta?”. Dave odparł krótko: “W sieci”.

Dave Lombardo

Na tym jego bezpośrednie komentarze się skończyły, jednak spośród licznych wiadomości otrzymanych od fanów w zw. z jego wyrzuceniem, wyróżnił kilka z nich, tym samym dając do zrozumienia, że mu się podobają / że podziela to samo zdanie / że warte są przekazania pozostałym. Wiadomości te brzmiały następująco:

Domyślam się, że w całej tej historii chodzi o coś więcej, o czym się nie mówi, ale dawaj czadu, Dave, z Fantomas i Philm \m/ \m/

Choć kocham Slayera, Dave, odkryłem, że twoja robota z Grip Inc., Fantomas, Philm & Johnem Zornem jest o wiele ciekawsza.

Co za stek zbdur. Będę nadal wspierał Philm i każdy twój projekt. Fan do końca życia.

Nie martw się, chłopie. O ile to, co robiłeś nie mieściło się we łbie, to cię tylko wiązało! Idź i pokaż tym zakłamańcom!

Slayer to nie Slayer bez ciebie i Jeffa. Będę wypatrywał Fantomas i Philm, wszystkiego najlepszego, kolego \m/

I na koniec najmocniejszy, co jak widać Dave’owi nie przeszkadza:

TO JAKIEŚ KURWA ŻARTY. Jebany Kerry nie dostanie ode mnie nigdy więcej złamanego grosza! Niech Metal będzie z tobą, Dave. Kochamy cię \m/

Udostępnij to

O autorze

Avatar