Corruption: Nowy skład zespołu potwierdzony

0

W zespole Corruption, który jest prekursorem polskiego Stoner Metalu, nastąpiły spore przetasowania kadrowe. Lider i basista formacji, Piotr “Anioł” Wącisz potwierdził na Facebooku, że od teraz grupę będą tworzyli m.in. członkowie Vadera i Sceptic. Muzyk nie kryje z tego powodu  zadowolenia:

Bardzo miło mi poinformować, że obecny skład Corruption tworzą: Jacek Hiro (Sceptic, Voodoo Gods), James Stewart (Vader, Divine Chaos), Robert Zembrzycki (ex- Saratan), Łukasz „Chuck Rebel” Adamczak oraz moja skromna osoba. Jestem tym faktem mega podekscytowany! Nie mogę się już doczekać jak w tej konfiguracji personalnej zaprezentujemy się Wam na żywo!

Anioł jest jedynym stałym członkiem zespołu od samego początku  istnienia (1991 rok).  Nowego pięcioosobowego składu Corruption będzie można posłuchać podczas wiosennych koncertów, które odbędą się w ramach drugiej części trasy promującej najnowszy krążek pt. “Devil’s Share”.

Harmonogram „Sharing The Devil Tour Part II”:
17.04 Wrocław, Ciemna Strona Miasta
18.04 Żagań, Elektrownia
19.04 Katowice, Katofonia
21.05 Gdańsk, Wydział Remontowy
22.05 Olsztyn, Nowy Andegrant
23.05 Białystok, ACK Sepularium

Jeszcze do niedawna kapela składała się z gitarzystów Piotra Rutkowskiego oraz Daniela Lechmańskiego i perkusisty Bartka Gamracego. W październiku 2014 roku opuścili oni jednak skład, by w pełni poświęcić się swoim macierzystym zespołom (Spirit oraz Exlibris).

corruption

Piotr “Anioł” Wącisz – bas, chórki
Jacek Hiro – gitara prowadząca
Łukasz “Chuck Rebel” Adamczak – wokal
Robert Zembrzycki – gitara, chórki
James Stewart – perkusja
Udostępnij to

O autorze

Avatar

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.