Bon Iver wystąpi w Polsce

0

Po raz pierwszy w Polsce wystąpi Bon Iver, czyli jeden z najważniejszych zespołów alternatywy/indie w ostatnich latach. Projekt Justina Vernona zagra 5 listopada 2020 roku na warszawskim Torwarze. 

Przedsprzedaż biletów dla członków Alter Klubu rusza 23 stycznia. Bilety w regularnej sprzedaży dostępne od 24 stycznia, godzina 10.00, na alterart.pl.

Od czasu debiutu „For Emma, Forever Ago” (2008) Bon Iver zbudował status jednego z najbardziej charakterystycznych artystów światowej alternatywy. Projekt pod przewodnictwem Justina Vernona ma na swoim koncie już dwie nagrody Grammy, a w tym roku nominowany jest w trzech kategoriach, w tym za najlepszy album – “I, I”. Ostatnia płyta, tak jak niemal każde wydawnictwo zespołu, było jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych roku. I tak jak pozostałe albumy – w pełni zasłużyła na fenomenalne recenzje.

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!