Angel Du$t i Higher Power zagrają w Poznaniu

0

Angel Du$t powraca do Polski na jedyny koncert z nowym albumem „Pretty Buff”! Członkowie Turnstile i Trapped Under Ice wystąpią już 18 lipca w poznańskim klubie Pod Minogą, a wspierać ich na scenie będą Brytyjczycy z Higher Power!

Bilety:
55 – https://winiarybookings.pl/bilety/angel-dust/
60 – biletomat.pl, eventim.pl, ticketmaster.pl, ticketos.pl, Media Markt, Empik
65 – w dniu koncertu

Angel Du$t to grupa stworzona m.in. przez członków Turnstile i Trapped Under Ice, którzy znani są z melodyjnych, bardzo żywiołowych występów. Doskonale pamiętamy, kiedy zespół przyjechał z Touche Amore na wspólne koncerty do Polski, aby promować wówczas swoje najnowsze wydawnictwo „Rock The Fuck On Forever”! To była pierwsza, ale jakże niesamowita wizyta Amerykanów w naszym kraju! 15 marca 2019 nakładem Roadrunner Records ukazał się album „Pretty Buff”, z którego to premierowo usłyszymy na żywo takie numery jak „Want It All”, „Bang My Drum” czy „Big Ass Love”!

Higher Power powstało po rozmowie między wokalistą Jimmy Wizardem i jego bratem (perkusistą) Alexem o założeniu zespołu hardcore z czystym wokalem a’la Life Of Agony. Wkrótce potem dołączyło do nich kilku przyjaciół i nagrali demo, które zostało wydane przez Neutral Words Records, a szum wokół zespołu zaczął rosnąć. Brytyjczycy w swojej muzyce nie uznają kompromisów. W maju 2017 roku wydali debiutancki album “Soul Structure”, a na żywo to prawdziwy wulkan energii, o czym przekonacie się już w lipcu w Poznaniu!

Udostępnij to

O autorze

Avatar

"Ludzie myślą, że nigdy nie dorosnę. Ale nie mam wyjścia. Nie mam już 21 lat."