Alice In Chains ujawnia szczegóły nowego albumu i publikuje nowy utwór

0

“Rainier Fog” – tak brzmi tytuł szóstego albumu Amerykanów. Krążek wyprodukowany przez Nicka Raskulenicza, który współpracował z Alice In Chains przy nagrywaniu dwóch poprzednich płyt, ukaże się 24 sierpnia. Tak wygląda tracklista pierwszego od 5 lat albumu Alicji w Łańcuchach:

01. The One You Know
02. Rainier Fog
03. Red Giant
04. Fly
05. Drone
06. Deaf Ears Blind Eyes
07. Maybe
08. So Far Under
09. Never Fade
10. All I Am

Przy okazji opublikowany również został, kolejny po ‘The One You Know, utwór zatytułowany ‘So Far Under’. Wokalista William DuVall komentuje:

Ten numer opowiada o tym jak to jest być przeciwko czemuś – gdy ktoś ma nad tobą liczebną przewagę, gdy jesteś otoczony i naprawdę cię to wkurza. Inspiracją do niego były nasze osobiste doświadczenia jaki i różne wydarzenia na świecie. Ale nie mówi on o rezygnacji z walki jak może się wydawać. Tekst to chłodne, ciężkie spojrzenie na trudną sytuację, ale muzyka ma swoje własne przesłanie. Jest tu mnóstwo miejsca na własną interpretację.

Udostępnij to

O autorze

Jędrek Chałabis

Miłośnik muzyki, motoryzacji i dobrego kina. Domorosły gitarzysta. Wielbiciel whisky oraz piwa rzemieślniczego. Uzależniony od dobrego rocka i angielskiego humoru.