AC/DC: czy będzie nowa płyta?

0

Od długiego czasu krążą plotki i domysły na temat nowego albumu AC/DC. Dzieje się tak odkąd wokalista, Brian Johnson i perkusista, Phil Rudd, oraz gitarzyści, Angus Young i Stevie Young, zostali sfotografowani przed Warehouse Studio w Vancouver.

Na podstawie zdjęć założono, że zespół był w trakcie tworzenia – lub przynajmniej planowania – kolejnego albumu, na którym pojawić się mieli Rudd i Johnson.

Ostatnio zaś długoletni inżynier dźwięku AC/DC, Mike Fraser, potwierdził, że grupa rzeczywiście była w studiu i „pracowała nad czymś”. Miało to miejsce podczas rozmowy, jaką przeprowadził z nim australijski podcaster i właściciel studia w Brunswick, Tony „Jack The Bear” Mantz.

Mike Fraser:

Hmm… Cóż, mogę powiedzieć, że byliśmy w studiu i pracowaliśmy nad czymś. Nie mogę niestety dyskutować na ten temat, ale…

Na pytanie, czy w nagraniach uczestniczył Brian, odpowiedział krótko, śmiejąc się:

Tak mi się wydaje.

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Miłośnik wszelkich odmian ciężkiej muzyki, Star Wars i egzotycznych miejsc. Mawia, że Jedi są spoko, ale Imperium też. Lubi dobrą książkę, film czy serial. Basista w stanie spoczynku. Grał w Island, Chainsaw, Puki' Mahlu i kilku innych zespołach. Od 30 lat w służbie metalu. Stay Heavy! \m/