A Perfect Circle prezentuje teledysk do “Disillusioned” i zdradza więcej szczegółów na temat nadchodzącego wydawnictwa

0

20 kwietnia ukaże się długo oczekiwany, pierwszy od 2004 roku krążek formacji A Perfect Circle zatytułowany „Eat The Elephant”. Do tej pory zespół zaprezentował światu trzy nowe utwory, a do jednego z nich, kompozycji „Disillusioned”, powstało właśnie video. 

Premiera teledysku zbiega się z ukazaniem się limitowanego, 10 – calowego singla, na którym znajdują się utwory „The Doomed” i „Disillusioned”.

„Eat The Elephant” to nastrojowy i delikatny portret zespołu, który dorósł i nagrał płytę ukazującą, w jakim miejscu są teraz” – napisał dziennikarz magazynu Rolling Stone o nowej płycie A Perfect Circle. Z kolei Kerrang wieszczy, że to „przyszły klasyk”.

Eat The Elephant
Disillusioned
The Contrarian
The Doomed
So Long, And Thanks For All The Fish
TalkTalk
By And Down The River
Delicious
DLB
Hourglass
Feathers
Get The Lead Out

Obecny skład A Perfect Circle tworzą Maynard James Keenan (Tool, Puscifer), Billy Howerdel (Ashes Divide), James Iha (Tinted Windows, Smashing Pumpkins), Jeff Friedl (Puscifer, The Beta Machine) i Matt McJunkins (Eagles of Death Metal, The Beta Machine). 

„Eat The Elephant” będzie dostępny w różnych formatach; jako CD, w formie elektronicznej, na podwójnym, 180 gramowym vinylu oraz w ekskluzywnym boxie.

Udostępnij to

O autorze

"Ludzie myślą, że nigdy nie dorosnę. Ale nie mam wyjścia. Nie mam już 21 lat."