Łukasz Dunaj (Noise Magazine): “O muzyce piszą niespełnieni artyści”

0

Na portalach muzycznych nie brakuje wywiadów z różnego kalibru gwiazdami rocka czy metalu. Nie tak dawno mieliśmy przyjemność porozmawiania z Davem Lombardo, a niebawem zaprezentujemy Wam kolejnych artystów. Tym razem postanowiliśmy jednak urozmaicić formułę wywiadów i zaprosiliśmy do rozmowy dziennikarza. Naszym gościem był Łukasz Dunaj, redaktor naczelny kwartalnika Noise Magazine, w przeszłości związany m.in. z magazynem Mystic Art, a także autor biografii Behemotha “Konkwistadorzy diabła” oraz Rammsteina, zatytułowanej “Die band”.

Podczas naszego krótkiego, ale bardzo przyjemnego i inspirującego spotkania, Łukasz opowiedział m.in. o tym jak wyglądało dziennikarstwo muzyczne przed erą internetu oraz pierwszym spotkaniu z Nergalem. Jeżeli chcecie się dowiedzieć, kiedy możemy spodziewać się kolejnej biografii autorstwa Łukasza oraz czego oczekuje od współczesnych mediów, to zapraszamy do oglądania! Oto pierwszy wywiad wideo na łamach DeathMagnetic.pl!

Udostępnij to

O autorze

Joanna Chojnacka (Choinek)

Mam uszy szeroko otwarte, jednak najczęściej dudni mi w nich muzyka ekstremalna. Nie wychodzę z domu bez książki i słuchawek, a wolny czas spędzam głównie na koncertach.