Behemoth: Zdjęcia z koncertu we wrocławskim Eterze [5.10.2014]

0

Pamiętacie backstage’owe foty z Acid Drinkers? Tym razem Rafał Kotylak zahaczył o “Polish Satanist Tour”, aby sfotografować Behemotha z “tej drugiej strony”.  Trasa dobiega końca – dziś zespół gra w Toruniu, a swoje koncerty zakończy jutro w Gdańsku. O tym, jak wyjątkowe i świetne są występy Behemotha, przeczytacie w naszej relacji z Łodzi.

Poniżej prezentujemy Wam backstage’owe zdjęcia z koncertu Behemotha we Wrocławiu. Pełną galerię fotografii znajdziecie na stronie Rafała Kotylaka. Zapraszamy do oglądania.

Podobały Wam się foty? Polubcie fanpage’a Rafała Kotylaka na Facebooku.

Udostępnij to

O autorze

KOTLLETICA

Rafał Kotylak - fotograf z zamiłowania, urodzony i zamieszkały w Piechowicach (Karkonosze, Izery). Moja przygoda z fotografią zaczęła się kiedy zostałem szczęśliwym posiadaczem radzieckiego aparatu ZORKA4. Około roku 2006 zakupiłem swój pierwszy aparat cyfrowy, dziś fotografuję na profesjonalnym sprzęcie firmy Nikon. Muzyki metalowej zacząłem słuchać jeszcze w latach 80-tych i od tamtej pory wyznaję prosta zasadę "METAL IS MY RELIGION". Muzycznie fotografuję tylko metalowe wydarzenia w Polsce oraz za granicami naszego państwa. Jestem oficjalnym fotografem festiwalów Brutal Assault, MetalGate Czech Death Fest, Obscene Extreme, współpracuję także z kilkunastoma zespołami metalowymi oraz portalami i magazynami muzycznymi.