Acid Drinkers Backstage Files: Zdjęcia z Przystanku Woodstock 2014

0

Nowa płyta Acid Drinkers coraz bliżej, a my mamy dla Was coś specjalnego. Dzięki naszej współpracy z Rafałem Kotylakiem prezentujemy Wam zdjęcia Acidów z tegorocznego przystanku Woodstock. 

Materiał jest o tyle wyjątkowy, że są to foty robione z backstage’u. Oprócz fotografii robionych zza pleców muzyków znajdziecie tu też sporo zakulisowych zdjęć, które prezentują nam naszych starych, dobrych Kwasożłopów. Dodatkowo, tego dnia z zespołem wystąpiło wielu ciekawych gości. Prawdziwa gratka dla fanów kapeli. Zapraszamy do oglądania:

Jeśli podobały Wam się zdjęcia, to pełną galerię znajdziecie na blogu Rafała Kotylaka. Zapraszamy też do polubienia jego fanpage’a na Facebooku.

Udostępnij to

O autorze

KOTLLETICA

Rafał Kotylak - fotograf z zamiłowania, urodzony i zamieszkały w Piechowicach (Karkonosze, Izery). Moja przygoda z fotografią zaczęła się kiedy zostałem szczęśliwym posiadaczem radzieckiego aparatu ZORKA4. Około roku 2006 zakupiłem swój pierwszy aparat cyfrowy, dziś fotografuję na profesjonalnym sprzęcie firmy Nikon. Muzyki metalowej zacząłem słuchać jeszcze w latach 80-tych i od tamtej pory wyznaję prosta zasadę "METAL IS MY RELIGION". Muzycznie fotografuję tylko metalowe wydarzenia w Polsce oraz za granicami naszego państwa. Jestem oficjalnym fotografem festiwalów Brutal Assault, MetalGate Czech Death Fest, Obscene Extreme, współpracuję także z kilkunastoma zespołami metalowymi oraz portalami i magazynami muzycznymi.