Zdobądź płytę Five Finger Death Punch i karnet na Jarocin Festiwal 2016!

0

Ekskluzywny egzemplarz płyty Five Finger Death Punch z autografami członków zespołu oraz trzydniowy karnet na Jarocin Festiwal 2016 to główne nagrody konkursu, który przygotowała agencja Prestige MJM, organizator festiwalu w Jarocinie. Jedna z najstarszych i najbardziej zasłużonych imprez rockowych w kraju odbędzie się w tym roku w dniach 7 – 9 lipca.

Amerykanie z heavy metalowej grupy 5FDP, jednej z gwiazd Jarocin Festiwal 2016, mogą mówić w ostatnim czasie o prawdziwym paśmie muzycznych sukcesów. Wydany w poprzednim roku krążek „Got Your Six” tuż po swojej premierze wkroczył na drugie miejsce notowania Billboard 200, sprzedając się w liczbie 119,000 egzemplarzy w zaledwie kilka dni. W minionym tygodniu dopełnieniem tego sukcesu stał się utwór “Wash It All Away”, drugi singiel z najnowszego albumu, który wspiął się na szczyt listy Billboard’s Mainstream Rock Songs.

Paweł Brzykcy z magazynu „Teraz Rock” o “Got Your Six”:

„Got Your Six” to kolejna znakomita płyta zespołu. I kolejny dowód jego wszechstronności. Od metalowej jazdy na maksa w numerze tytułowym czy „No Sudden Movement”, przez „Jekyll And Hyde”, który momentami zahacza wręcz o tanzmetal, po uzależniające przebojowymi refrenami „Question Everywhere” i „Ain’t My Last Dance”.

Występ 5FDP podczas Jarocin Festiwal 2016 to bez wątpienia obowiązkowy koncert dla wszystkich fanów heavy metalu. Jak oceniają eksperci, sceniczny potencjał tej grupy robi ogromne wrażenie na publiczności, a atrakcyjności ich brzmień oraz wyrazistości dźwięków mogłaby pozazdrościć im niejedna leciwa gwiazda mocnego grania.

Paweł Brzykcy o nadchodzącym koncercie:

Koncert Five Finger Death Punch na festiwalu w Jarocinie zapewne będzie znakomitym show, w którym jednak najważniejsza jest muzyka: nowoczesny heavy metal, łamiący metalowe schematy. Można być spokojnym o mocne i przestrzenne brzmienie (latem 2015, podczas występu przed Judas Priest w Łodzi, Five Finger Death Punch zabrzmiał nawet lepiej niż główna gwiazda!). I o atrakcyjność set listy, z utworami czadowymi, do headbangingu, jak i takimi, które uwodzą melodiami. No i więź z publicznością – choćby gdy grają swoją rewelacyjną wersję „Bad Company” tak samo nazywającego się zespołu, tworzy się niezwykła atmosfera wspólnoty.

Z uwagi na duże zainteresowanie występem 5FDP podczas tegorocznej odsłony festiwalu w Jarocinie, agencja Prestige MJM postanowiła zorganizować wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania będzie egzemplarz płyty „The Wrong Side of Heaven and the Righteous Side of Hell, Volume 2” (2013) z autografami członków zespołu oraz trzydniowy karnet na Jarocin Festiwal 2016. Szczegóły konkursu zostaną opublikowane już w najbliższą środę (20 stycznia) na oficjalnym profilu Jarocin Festiwalu na Facebook’u, znajdującym się pod tym adresem.

Mateusz Pawlicki z Prestige MJM o nadchodzącym koncercie:

Występ 5FDP podczas nadchodzącej odsłony festiwalu w Jarocinie to jeden z wielu mocnych punktów nadchodzącej edycji, który już teraz wzbudza dużo emocji wśród fanów heavy metalu. Amerykanie są w doskonałej formie, o czym najlepiej świadczą wyniki sprzedaży płyt oraz wysokie notowania na międzynarodowych listach przebojów. To będzie bardzo dynamiczne show, przepełnione mocnymi riffami i wyrazistymi melodiami. Mamy nadzieję, że ekskluzywna płyta z autografami już teraz wprawi nagrodzoną osobę w festiwalowy nastrój.

Jarocin Festiwal 2016 odbędzie się w dniach 7 – 9 lipca 2016. Imprezę zorganizuje agencja Prestige MJM we współpracy ze Spichlerzem Polskiego Rocka w Jarocinie. Wśród dotychczas ogłoszonych gwiazd nadchodzącej edycji znalazły się m.in. formacje: Slayer, TSA, Farben Lehre oraz Luxtorpeda.Trzydniowe karnety można nabywać poprzez stronę: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

Udostępnij to

O autorze

materonin

Sierżant rezerwy, spawacz i wokalisto-basista kapeli Heat Affected Zone. Jestem wyznawcą Dio oraz zwolennikiem grania, słuchania, podnoszenia i picia ciężkich rzeczy. Żeruję w mosh pitcie i wciągam kofeinę. "Second sun is rising to eclipse the first" STAY HEAVY! \m/