VIII urodziny DeathMagnetic.pl: Wygraj bon na zakupy w sklepie Metal Route [ZAKOŃCZONY]

0

Przypominamy, że już 9 września rozpoczynamy dwudniową imprezę urodzinową, podczas której nie tylko będziecie mogli napić się z nami złocistego napoju Bogów, ale też posłuchać świetnych kapel, które w tym roku odwiedzą Summer Dying Loud w Aleksandrowie. Mimo że my obchodzimy urodziny, Wy zgarniacie prezenty. Kolejne z nich to 2 bony na zakupy w sklepie Metal Route o wartości 100 zł!

konkurs

Na stronie metalroute.pl znajdziecie nie tylko koszulki z Waszymi ulubionymi kapelami jak Metallica, AC/DC, Behemoth, Judas Priest, Slayer i wielu wielu innych. Sklep oferuje także ciuchy motocyklowe i oryginalne gadżety. Brzmi jak męski świat? Otóż nie! Do naszego konkursu zachęcamy także panie niestroniące od mocnych dźwięków i wrażeń jakie dostarczają jednoślady. 

Jeśli chcecie zgarnąć voucher na naprawdę porządny stuff od Metal Route wystarczy, że spełnicie kilka prostych warunków, które znajdziecie poniżej. Konkurs trwa do 11 września i kończy się równo o godzinie 23:59. Wyniki ogłosimy dzień później w tym poście oraz na Fejsie. Powodzenia! \m/

Summer Dying Loud 2016

Grave Sinister + Bömbers (The ultimate Motörhead tribute) Jinjer
Sweet Noise Closterkeller KSU + Tuff Enuff + Vidian Tester Gier Antigama + Mord’a’Stigmata Sunnata Thermit Sun Dance Nonamen

9-10 września 2016 r.
MOSiR, Aleksandrów Łódzki
Bilety: 35 zł (jednodniowy), 50 zł (karnet)
Start: 15:00

Za tydzień startujemy z następnym konkursem!

Stay heavy!
Always look on the bright side of DeathMagnetic.pl \m/

Wyniki konkursu: Nagrody zgarniają Nikodem i Aga, gratulujemy!

VIII urodziny DeathMagnetic.pl: Wygraj bon na zakupy w sklepie Metal Route

Udostępnij to

O autorze

Joanna Chojnacka (Choinek)

Mam uszy szeroko otwarte, jednak najczęściej dudni mi w nich muzyka ekstremalna. Nie wychodzę z domu bez książki i słuchawek, a wolny czas spędzam głównie na koncertach.