Konkurs: Wygraj trzy najnowsze książki “Metallica: Prosto w czerń. 1991-2015” [Zakończony]

30

Jak już informowaliśmy, na naszym rynku wydawniczym już w czerwcu pojawi się kolejna pozycja książkowa poświęcona Metallice, a mianowicie “Metallica: Tom 2 – Prosto w czerń. 1991-2015”. Jest to kontynuacja tomu pierwszego, pt. “Narodziny, Szkoła, Metallica, Śmierć”, który recenzowaliśmy już na naszych łamach.

Wspólnie z Wydawnictwem InRock postanowiliśmy zorganizować konkurs, w którym będziecie mogli wygrać jedną z nowych trzech książek. Premiera będzie miała miejsce w czerwcu – dajemy więc Wam szansę na zdobycie książek jeszcze przed ich pojawieniem się na półkach w księgarniach!

Konkurs dla prawdziwych fanów Metalliki ale także i… zapalonych czytelników, będzie polegał na udowodnieniu nam, że umiecie czytać i lubicie słuchać dobrej muzyki! Cała zabawa rozegra się tym razem w komentarzach do tego wpisu (poniżej) – tutaj do wygrania 2 książki, oraz na naszym koncie w serwisie Instagram – gdzie wyłonimy jednego zwycięzcę.

Zasady konkursu:

 • Udowodnij nam, że umiesz czytać oraz słuchasz naprawdę dobrej muzyki! Do wygrania aż 2 książki “Metallica. Tom 2: Prosto w Czerń. 1991-2015”.

  1. Zrób zdjęcie na którym pokażesz swoją ulubioną książkę oraz motyw muzyczny (płyta, kaseta, itp)
  2. Umieść zdjęcie (link) w komentarzu do tego wpisu
  3. Dodatkowo opisz krótkim hasłem swoje zdjęcie
 • Udowodnij nam, że umiesz czytać oraz słuchasz naprawdę dobrej muzyki! Do wygrania jedna książka “Metallica. Tom 2: Prosto w Czerń. 1991-2015“.

  1. Zrób zdjęcie na którym pokażesz swoją ulubioną książkę oraz motyw muzyczny (płyta, kaseta, itp)
  2. Umieść zdjęcie na swoim profilu Instagram, oznacz nas (@deathmagneticpl) i otaguj je przynajmniej jednym hashtagiem: #czytamzdeathmagneticpl
  3. Dodatkowo opisz krótkim hasłem swoje zdjęcie

Konkurs zakończył się 8 czerwca 2015.

Oto wyniki i zwycięzcy naszej zabawy:

DCIM101MEDIA

Zwycięzca Instagram:

Całą szczęśliwą trójkę prosimy o kontakt na adres: konkurs@deathmagnetic.pl!.

Tutaj możecie obejrzeć wszystkie prace z Instagrama (hashtag #czytamzdeathmagneticpl z serwisu Instagram):


Udostępnij to

O autorze

Didymos

Fan Metalliki mniej więcej od czasów Loada, przegapiłem koncert w Warszawie w 1999, ale nie popełniłem już tego błędu w Chorzowie 2004 i 2008. Dodatkowo widziałem zespół w Berlinie (2008), Lipsku (2009), Oslo, Rydze, Tallinnie, Wilnie, Budapeszcie, Warszawie (2010) , Gelsenkirchen (2011), Pradze, Warszawie (2012), Pradze, Wiedniu i Warszawie (2014). Uff!