Konkurs: Wygraj biografię U2 “Zdemaskowani” [Zakończony]

0

Niedawno miała miejsce premiera pierwszej nieautoryzowanej biografii grupy U2 zatytułowanej “Zdemaskowani”. Ta ponad 350 stronicowa książka wzbogacona o zdjęcia zespołu, jest wspaniałą podróżą od samych początków grupy, aż po ich obecne działania.

“Zdemaskowani” to dobra lektura dla nowego fana zespołu, ale nie zanudzi również starego wyjadacza ze względu na dokładnie przedstawianie faktów i wydarzeń, a następnie analizowanie ich przez autora. Już same tytuły rozdziałów wydają się być intrygujące “Celem jest du$za” lub “Chcemy miłości, chcemy pieniedzy”.

Dzięki uprzejmości wydawnictwa In Rock “Zdemaskowani” mogą znaleźć się na waszej półce z książkami. Co należy zrobić, aby wygrać biografię?

 • Polubić profil DeathMagnetic.pl na Facebooku.
 • Polubić post konkursowy i skomentować go zdaniem: Ekipa DeathMagnetic.pl z chęcią złapały Bono upadającego z roweru i The Edge’a spadającego ze sceny w Polsce!
 • Powodzenia!

  WYNIKI: Biografia U2 trafi do Oliwii Horbaczewskiej! Prosimy o kontakt na adres: konkurs@deathmagnetic.pl. Dziękujemy za udział w konkursie.

  Udostępnij to

  O autorze

  ogo

  Jak mawiał Fryderyk Nietzsche "Życie bez muzyki byłoby pomyłką". W poznawaniu muzyki kieruję się zasadą - nie ograniczaj się. Szczególne miejsce w moim sercu jest zarezerwowane dla Metalliki i Anathemy, a definicją szczęścia są dla mnie ich koncerty. "Drink, fuck & 666" ~ Brüdny Skürwiel