Konkurs: Wygraj biografię Pink Floyd autorstwa Wiesława Weissa [Zakończony]

0

Muzyka zespołu Pink Floyd bez wątpienia jest dziełem sztuki, które można po tysiąckroć analizować, omawiać, ciągle doszukiwać się coraz to głębszego zawartego w niej przesłania. Na przestrzeni blisko połowy wieku istnienia powstały setki inspirowanych wojną, prywatnymi problemami, czy zmianami na tle politycznym utworów, dziesiątki głośnych, jak i tych mniej znanych filmów, a przede wszystkim zespół stał się niepowtarzalną ikoną, która swoje odbicie będzie miała jeszcze na kilku przyszłych pokoleniach. Krótko mówiąc: „Pink Floyd. O krowach, świniach, małpach, robakach oraz wszystkich utworach Pink Floyd i Rogera Watersa” autorstwa Wiesława Weissa to księga, obok której choćby z racji jej pokaźnej treści i pięknie zdobionej okładki obojętnie w sklepie przejść nie można.

Jeżeli powyższe wprowadzenie nie zrobiło na Was odpowiedniego wrażenia, musicie koniecznie zapoznać się z naszą recenzją. Naszym zdaniem książka zasługuje na maksymalną możliwą ocenę, a co za tym idzie pragniemy, aby to fantastyczne źródło wiedzy trafiło także w Wasze ręce. Z tej okazji, wspólnie z wydawnictwem In Rock przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarz „Pink Floyd. O krowach, świniach, małpach, robakach oraz wszystkich utworach Pink Floyd i Rogera Watersa”.

Jeżeli chcecie wziąć udział w walce o nagrodę, powinniście:

Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres konkurs@deathmagnetic.pl. W temacie wpiszcie “Pink Floyd”. Macie czas do niedzieli (12 kwietnia) do godziny 23:59. Wyniki ogłosimy dzień później, aktualizując tego newsa.

Powodzenia! \m/

Wynik:
Książkę otrzymuj
e Janina R. – gratulujemy!

Propozycja, która urzekła nas najbardziej brzmi po prostu “Kolejna cegła w ścianie”. Z jednej strony jest to bardzo prosty tytuł, ale z drugiej wyraża on więcej prawdy o zespole niż jakiekolwiek inne słowa.

Udostępnij to

O autorze

MattMarduk

Uzależniony od muzyki. Każdej. Bez względu na gatunek. Chłonę wszystko - od miejscowego undergroundu, aż po światowe legendy metalu. Otoczony dźwiękami całą dobę pisuję, czytuję i poznaję. W życiu kieruję się słowami, które zostawił po sobie Cliff Burton: "Nie wypalasz się od szybkiego życia. Wypalasz się od powolności i znudzenia."