Konkurs urodzinowy: Wygraj koszulkę od Sinfashion [Zakończony]

0

Już od jakiegoś czasu nie pozwalamy Wam zapomnieć o naszych VII urodzinach. To właśnie z tej okazji postanowiliśmy obdarować naszych czytelników mnóstwem ciekawych fantów. Były drewniane kostki gitarowe oraz miniaturki gitar, a teraz czas zadbać o waszą stylówę. Dwie osoby, które spełnią poniższe warunki, będą mogły zaprezentować się w tych oryginalnych koszulkach nie tylko na naszej imprezie urodzinowej. 

sinfashion_deathmagnetic_konkurs

Pamiętajcie, że nie są to jedyne koszulki, które możecie od nas dostać. Przygotowaliśmy dla Was jedyne w swoim rodzaju T-shirty z logiem naszego portalu, które będziecie mogli odebrać na urodzinowej imprezie DeathMagnetic.pl połączonej z koncertem Alcoholica w warszawskim klubie Rock Side 99. Nie możesz się tam pojawić? Nie martw się. Wysyłkę rozpoczniemy już po 18 września. Spieszcie się, zamówienia przyjmujemy tylko do 6 września!

Zasady konkursu z Sinfashion są proste, a szczegóły znajdziecie na poniżej. Wystarczy tylko być fanem DeathMagnetic.pl oraz polubić i skomentować konkursowe zdjęcie. Zwycięzców poznamy 8 września!

Wyniki
Koszulki zgarniają Alex oraz Marlena. Gratulujemy wygranej!

Post użytkownika DeathMagnetic.pl
Udostępnij to

O autorze

Misha

Z powołania książkoholik, z zamiłowania blogerka. Jako smarkacz zakochałam się w takich zespołach jak Queen czy Pink Floyd, a później tych miłości przybywało. Choć nie ograniczam się w gatunkach to rock zajął najwięcej miejsca w moim sercu. Uwielbiam go słuchać i czytać o nim, jedynie grać nie potrafię, ale wszystko przede mną.